Пн-Пт (з 9:00 до 18:00) Cб-Нд (Вихідний)
Послуги IT аутсорсингу для бізнесу. З нами легко співпрацювати.
DITIS
Наш телефон
+38 (050) 301-55-66
Наша адреса
м. Суми, вул.Перекопська, 11
E-mail для запитань
 • Русский
 • Українська
+38 (050) 301-55-66

Наші послуги

Чому саме DITIS web?

гнучкі рішення

ми використовуємо лише популярні CMS (WordPress, Opencart)

адаптивний дизайн

у вашого сайту буде адаптивний дизайн (телфон, планшет, комп'ютер)

продуктивність сайту

швидке завантаження, відповідність всім критеріям пошукових систем

базове SEO просування

при розробці сайту ми оптимізуємо сайт (SEO) під пошукові системи

«Якщо Вашого бізнесу немає в Інтернеті – то Вас немає в бізнесі!» Цей вислів Білла Гейтса справедливий і на сьогоднішній день. Практично будь-якому бізнесу потрібен власний сайт (якщо його немає – розробка сайту). Інтернет переповнений мільярдами різних інтернет-магазинів, порталів, лендінгів (landing page), блогів та інших ресурсів. Щороку на просторах всесвітньої мережі з'являються мільйони нових web-сайтів і ці цифри не падають. Однак, щоб створити свій власний сайт, недостатньо одного бажання. Зробити це самостійно без певних навичок – важке завдання.

Розробка сайтів у Сумах – завдання для професіоналів, які працюють у цій ніші багато років та знають про всі актуальні технології даної сфери. Якщо Вам потрібний ефективний, багатофункціональний сайт (розробка сайту Суми. Київ, Одеса, Дніпро), який «робитиме гроші» – звертайтеся до компанії «DITIS».

Створення сайту, просування сайту (SEO) та підтримка сайтів від «DITIS»

Наша компанія надає послуги комплексного інтернет-маркетингу, починаючи з розробки сайту в Сумах (Київ, Харків, Полтава, Дніпро, Одеса) будь-якої складності, закінчуючи обслуговуванням сайту, підтримкою сайту, доробкою сайту. Більше 10 років ми успішно створюємо та просуваємо сайти будь-якої тематики, незалежно від сфери діяльності наших клієнтів. Ми гарантуємо результат навіть у нішах з високою конкуренцією, причому наші клієнти можуть розраховувати на виконання замовлення (розробка сайту Суми) у стислий термін та з мінімальним бюджетом.

Серед найпопулярніших послуг.

 • Розробка сайту у Сумах. Наші веб-розробники створюють сайти будь-якої складності із високою конверсією. У компанії «DITIS» можна замовити створення інтернет-магазину (розробку сайту), сайту візитівки, лендингу, корпоративного чи промо-сайту, онлайн-сервісу тощо. Для нас немає нездійсненних завдань, ми готові реалізувати будь-яке побажання та вимогу клієнта.
 • Просування сайтів (SEO – оптимізація сайту Суми). Обговорюємо бізнес-цілі, аналізуємо поточні показники сайту, порівнюємо з конкурентами, формуємо детальний прогноз просування сайту. Використовуємо найефективніші методи просування сайту та інструменти, аналізуємо конверсії, проводимо відбір лише ефективних джерел. Застосовуємо різні технології, починаючи з пошукової оптимізації, контекстної реклами, закінчуючи контент-маркетингом та SMM. SEO просування сайтів з гарантією.
 • Технічна підтримка сайту. Конкуренти не стоять на місці, вони так само розвивають та просувають свої сайти, випереджаючи та вибиваючи Вас з ТОПу. Також не можна виключати можливість атак, зломів. Підтримка сайту – це можливість вирішити будь-які проблеми, що виникають під час його життєдіяльності.

В нашій роботі ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ретельно вивчаємо Ваші цілі та завдання, на основі чого пропонємо своїм клієнтам (з розробки сайту, просування сайту, підтримки сайту) найефективніші варіанти рішень (створення сайту під ключ). Співпраця здійснюється за допомогою офіційного договору, завдяки чому Ви можете бути на 100% впевнені у безпеці та надійності всіх послуг. Вартість створення сайту, просування сайту та підтримки сайтів є індивідуальною та залежить від поставлених завдань та необхідного результату.

Чому саме DITIS IT?

Досвід

Ми працюємо на ринку IT-послуг понад 10 років.

Якість

В роботі використовуємо лише перевірені та якісні програми та обладнання.

Надійність

Ми завжди відкриті для спілкування та підтримаємо у будь-якій ситуації.

Ціна

Знайдемо рішення під будь-який бюджет. Запропонуємо варіанти, підберемо потрібний, розрахуємо так, як саме Вам потрібно.

Вам необхідно підвищити ефективність компанії через оперативне отримання інформації з різних IT-систем? Бажаєте заощадити час, при цьому не переживаючи про кваліфікацію сісадміну, проблеми локальної мережі та налаштування серверів? Бажаєте, щоб комп’ютерна інфраструктура Вашої фірми була прозорішою? Тоді Ви звернулися за адресою!

Компанія «DITIS» до Ваших послуг.

Порівняно зі звичним для всіх технічним обслуговуванням комп’ютерів, ІТ-аутсорсинг від нашої компанії дозволяє замовникам отримати послуги у сфері інформатизації найвищої якості, тим самим знизити адміністративні витрати. Ми забезпечимо стійку роботу ІТ-системи, займемося її масштабуванням, захистимо її від збоїв, вирішимо будь-які форс-мажорні завдання. Таким чином Вам просто не буде потрібен власний IT-відділ.

Професійне обслуговування комп’ютерів від компанії DITIS

Наша компанія надає послуги IT-аутсорсингу з повною або частковою передачею повноважень. Співробітництво здійснюється через укладання офіційного договору, після чого ми беремо на себе відповідальність за такі роботи:

 • Діагностика несправностей у мережі.
 • Цілодобова телефонна підтримка.
 • Віддалений моніторинг.
 • Встановлення, налагодження ліцензійного ПЗ.
 • Профілактика комп’ютерної техніки.
 • Створення резервних копій даних.
 • Створення корпоративної мережі.
 • Налаштування ПК, підключення до локальної мережі.

Кожен наш клієнт може розраховувати на чітке дотримання зобов’язань нашими спеціалістами (зазначених у договорі), термінове усунення несправностей будь-якої складності, а також моніторинг у режимі «24/7».

Професійна підтримка комп’ютерів (серверів) – переваги

Наша компанія надає повний комплекс послуг з адміністрування ІТ-інфраструктури для підприємств малого та середнього бізнесу. Ви маєте можливість замовити як разовий сервіс, так і системні послуги. Ми забезпечимо безперебійну роботу Вашого офісу з мінімальними витратами на послуги з діагностики/ремонту техніки. Штат нашої компанії – кваліфіковані фахівці з галузі розвитку комп’ютерних технологій. Саме тому ми допомагаємо клієнтам вирішувати повний спектр комп’ютерних завдань.

Співпраця з нашою компанією – це безліч переваг для Вашої організації:

 • Професіоналізм. Наші співробітники – сертифіковані спеціалісти.
 • Комплексний підхід. Надаємо повний комплекс послуг, починаючи монтажем, закінчуючи інтегруванням вузькоспеціалізованого програмного забезпечення на будь-яких підприємствах.
 • Надійність. Ми забезпечуємо безперебійну роботу ІТ-інфраструктури Вашої компанії у цілодобовому режимі.
 • Економія. Пропонуємо доступні розцінки на послуги без втрати якості.

Залишилися питання? Для консультації – зв’яжіться з нашими представниками за контактними номерами, вказаними на сайті.

Наші клієнти

Залишились питання?

Новини

Извините, нет записей, соответствующих Вашему запросу.